Розділ 7 "Доставка та прийом-передача Товару" Угоди Користувача

7. ДОСТАВКА І ПРИЙНЯТТЯ-ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ

7.1. Доставка купленого Товару може здійснюватися (за наявності технічної можливості здійснити доставку), якщо інше не зазначено в Об'явленні:

7.1.1. кур'єрською службою згідно з договором Покупця з Адміністрацією Сайту;

7.1.2.або в пункт самовивозу:

- торгова точка Адміністрації Сайту та /або Торгового Партнера;

- відділення служби Експрес-Доставки.

7.1.3. або за згодою Покупця - кур'єрською службою Торгового Партнера;

7.1.4. або за згодою Покупця - службою Експрес-Доставки,

7.2. При наявності можливості здійснити електронну доставку Послуг, інформація про це буде доступна Покупцеві при оформленні Замовлення.

7.3. Порядок доставки, її ціна та інші умови здійснення доставки вказуються на Сайті.

7.4. Доставка проводиться в узгоджені з Покупцем терміни, що підтверджується відправленим на електронну адресу Покупця листом (п. 6.4 Угоди користувача).

7.5. Покупець зобов'язаний в місці доставки, в присутності кур'єра (представника служби Експрес-Доставки) прийняти  Товар за кількістю, якості, асортименту та комплектності.

7.6. Всі претензії, пов'язані з неналежною якістю доставленого Товару (вимоги щодо обміну Товару, поверненню Товару, повернення грошових коштів), регулюються положеннями розділу 9 Угоди. Адміністрація Сайту сприяє Покупцям у вирішенні їхніх претензій до Торговим Партнерам шляхом надання всієї наявної у Адміністрації Сайту інформації щодо порядку роботи, умов продажу і повернення Товарів, умов повернення коштів, сплачених за Товари, місця знаходження відповідних Торгових Партнерів, а також будь-який інший інформації , істотною для вирішення таких претензій, що знаходиться в розпорядженні Адміністрації Сайту і не є конфіденційною в силу закону або договору.

7.7. Якщо Покупець замість доставки купленого ним Товару вибирає самовивезення такого Товару, то Покупець зобов'язаний забрати цей Товар з пункту самовивозу в термін, зазначений на Сайті при укладенні договору купівлі-продажу Товару, якщо інші терміни не будуть узгоджені з Покупцем або не встановлені чинним законодавством. Якщо Покупець не забрав Товар з пункту самовивозу в узгоджений з Покупцем термін, зазначений в розділі «Доставка» на Сайті, то неотриманий Покупцем Товар повертається Торговому Партнеру, і при цьому Покупець сплачує зворотну доставку (повернення) Товару від пункту самовивозу до Торгового Партнера, якщо інше не передбачено чинним законодавством.